Reklama

Dziś będzie można oddać krew

Urząd Miasta w Sochaczewie
02/04/2014 07:00

Od trzech lat ratusz i warszawskie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa prowadzą cykliczną akcję, w ramach której każdy dorosły i zdrowy sochaczewianin może honorowo oddać 460 ml najcenniejszego leku na świecie. Dziś znowu odwiedzi nas ambulans na kołach.

Mobilny gabinet przyjeżdża do Sochaczewa zawsze w pierwszą i trzecią środę miesiąca chyba, że danego dnia w kalendarzu pojawi się tzw. czerwona kartka. Na honorowych dawców czeka 5 marca, na placu Kościuszki, od 9.00 do 13.00.

Wystarczy zabrać z domu dowód osobisty, przyjść na plac, na miejscu wypełnić ankietę i spotkać się lekarzem przeprowadzającym wywiad zdrowotny. Jeśli nie ma przeciwwskazań, dawca siada w fotelu, a personel medyczny pobiera od niego ok. 460 ml krwi. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości