Reklama

Dziś kolejna akcja oddawania krwi

Urząd Miasta w Sochaczewie
02/04/2014 07:00

Dziś o 9.00 na placu Kościuszki zaparkuje specjalny ambulans do pobierania krwi. Na honorowych dawców będzie czekał do 13.00.

Przypomnijmy, że w ramach umowy Urzędu Miasta oraz stołecznego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, ambulans na kołach przyjeżdża do Sochaczewa zawsze w pierwszą i trzecią środę miesiąca. Na honorowych dawców czeka na placu Kościuszki od 9.00 do 13.00.

Wystarczy zabrać z domu dowód osobisty, przyjść na plac, na miejscu wypełnić ankietę i spotkać się lekarzem przeprowadzającym wywiad zdrowotny. Jeśli nie ma przeciwwskazań, dawca siada w fotelu, a personel medyczny pobiera od niego ok. 460 ml krwi. Osoba zgłaszająca się do ambulansu musi być zdrowa, wyspana, trzeźwa, w pełni sił. Krew mogą oddawać osoby w wieku 18 - 65 lat.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości