Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sochaczewie w ramach projektu Ferie Zimowe organizuje cykl zajęć tematycznych mających za zadanie pokazać jak konstruktywnie spędzić czas wolny podczas przerwy w nauce.
Pierwsze zajęcia odbyły się 17 lutego br. Wolontariusze przedstawili szeroką ofertę jaka czeka na dzieci podczas zajęć. Wiele wrażeń i tematów do dyskusji dostarczyły wyświetlane filmy. Wspólny posiłek był zwieńczeniem maratonu filmowego.
Drugi dzień ferii to zajęcia arteterapii, gdzie dzieci mogły wykazać się swoimi talentami i zdolnościami artystycznymi. Powstała barwna galeria prac każdego kreatywnego autora.
W następnych dniach planowanie są zajęcia komputerowe, sportowe, edukacyjne oraz wycieczka do siedziby Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie,
Kolejne spotkanie odbędzie się 21.02.2014r.
Serdecznie zapraszamy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze