6 grudnia 2013 r. w naszym ośrodku przy ul. Żeromskiego 8 wystąpił gościnnie Katowicki Teatr Edukacji z Krakowa z przedstawieniem Przygody wesołego Szewczyka Dratewki dedykowanym dzieciom z klas I-III.
Barwne stroje trzech aktorów, interesująca oprawa sceniczna i muzyczna przeniosła dzieci w świat rycerzy, smoków i przygód.
O czym opowiadali?
O Groźnym smoku, który z rozkazu Baby Jagi porwał królewnę i zaniósł
ją w daleką krainę, na ratunek której wyruszyli rycerze, ale żaden z nich nie był zdolny pokonać smoka. Gdy o losie królewny dowiedział się wesoły Szewczyk uwolnił królewnę, pokonując smoka odwagą i dobrem. Dzieci bawiły się wspaniale i jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się skończyło. Aktorom bez trudu przychodziło rozbawienie najmłodszej publiczności. To dynamiczne i przepełnione humorem widowisko teatralne obejrzało ponad 700 dzieci z miejskich placówek oświatowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze