Ważna informacja dla organizacji pozarządowych działających na terenie miasta. W najbliższy czwartek, 30 stycznia, odbędzie się szkolenie dla reprezentantów tych organizacji zajmujących się składaniem ofert o dotacje, rozliczających przyznane przez burmistrza dotacje itp.
Szkolenie organizuje Centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych UM. Podczas spotkania omówione zostaną takie zagadnienia jak:
- prawidłowe wypełnianie ofert
- wydatkowanie dotacji zgodnie z przeznaczeniem
- poprawne rozliczenie otrzymanej dotacji
- konsekwencje nieprawidłowo rozliczonej dotacji.
Szkolenie poprowadzi p. Izabela Siander Pełnomocnik Wojewody Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Zapraszamy!
30.01.2014 r. (czwartek), godz. 16.30, sala konferencyjna w Kramnicach Miejskich, ul. 1 Maja 21, II piętro.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze