Reklama

Jot.K.O. & Grit

Tygodnik Ziemia Sochaczewska
06/02/2014 11:32

Rugbiści nie oglądając się na innych powoli biorą sprawy w swoje ręce. Kolejną zorganizowaną przez nich imprezą był piątkowy pokazowy trening z Krzysztofem Jotko, polskim wojownikiem MMA, która zapisał na swoim koncie pierwszą zwycięską walkę w prestiżowej federacji UFC.

W pierwszej części zaproszony gość zaprezentował kilkanaście technik, które mogą przydać się naszym rugbistom na boisku. Efektownym zakończeniem były walki sparingowe. Odważyło się na nie kilku naszych rugbistów.

Druga część treningu to Grit Plyo poprowadzona przez Piotra Zielińskiego. Na pierwszy rzut oka te niewinne ćwiczenia powaliły na kolana wielu naszych twardzieli. Poczuł go na swojej skórze także Krzysztof Jotko. Zmęczeni ale zadowoleni rugbiści opuścili halę MOSiR. Ich mottem zapewne zostanie zdanie Na treningu płacz, a na meczu śmiej się.

Reklama

(et)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości