Dzięki uprzejmości właścicieli Bajlandii Beaty Piotra Grądzkich, 14 lutego uczestniczki Kącika Rodzinnego wraz z dziećmi miały okazję spędzić miło i przyjemnie wolny czas.
Tym samym rozpoczęliśmy otwarcie nowego sezonu Kącika Rodzinnego. Przypominamy, że zajęcia w ramach Kącika Rodzinnego odbywają się w każdą środę w MOPS. Dodatkowe informacje na temat zajęć udzielają Pani Ewa Leszczyńska i Pani Adriena Giro pod numerem (046) 86 314 81 lub osobiście w pokoju 204 w godzinach pracy Ośrodka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze