Miejskie Przedszkole nr 3 znalazło nietypowy sposób na powitanie wiosny. Odbył się tu przedszkolny konkurs plastyczny pt. ,,Kapelusz dla Pani Wiosny”. Dzięki niemu powstały pomysłowe wiosenne nakrycia głowy.
Zachęcamy do latury najnowszego wydania "Ziemi", w którym znaleźc można wiele interesujących tematów, nie tylko dziedziny edukacji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze