Reklama

Karambol na moście w Wyszogrodzie. 5 rannych.

Urząd Miasta w Sochaczewie
04/09/2013 09:32

Wczoraj około 15:45 sochaczewski dyżurny został powiadomiony o wypadku do którego doszło na moście między Wyszogrodem a Kamionem. Most ten łączy powiat sochaczewski z płockim.

Policjanci przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 58-letni kierujący pojazdem marki Daf z naczepą nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na pojazdy oczekujące na zmianę sygnalizacji świetlnej. Sygnalizacja świetlna jest na moście ustawiona z uwagi na prace remontowe. W zderzeniu brało udział siedem pojazdów.

Reklama

Pięć osób zostało rannych, które karetkami i śmigłowcami były transportowane do szpitali w Warszawie, Płońsku, Sochaczewie i Płońsku. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Most był przez kilka godzin zablokowany, ponieważ nie było możliwości wprowadzenia ruchu wahadłowego. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonywali czynności, które pomogą ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości