Reklama

Kolejne zwycięstwa SKTS w Ekstraklasie Kobiet!

Urząd Miasta w Sochaczewie
02/04/2014 07:00

W ubiegły wtorek (18 marca) drużyna sochaczewskich tenisistek stołowych zmierzyła się we własnej hali z zespołem KU AZS PWSiP Łomża i wygrała spotkanie wynikiem 3:2. Do zwycięstwa SKTS poprowadziła bardzo dobrze grająca w ostatnich meczach Wenwen Liu, która zdobyła tego dnia dwa cenne punkty.

Zaledwie trzy dni po meczu w Sochaczewie (21 marca), nasze tenisistki udały się na spotkanie do Lidzbarka Warmińskiego i po trwającej dwie godziny walce zwyciężyły tamtejszy zespół POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2. Tym razem dwa punkty wywalczyła dla SKTS - Natalia Partyka, a decydujący o zwycięstwie trzeci pojedynek wygrała Wenwen. Warto też wspomnieć o bardzo dobrej grze młodej wychowanki SKTS - Wiktorii Zaniewskiej, która z meczu na mecz robi duże postępy i w Lidzbarku Warmińskim stawiła nie lada opór wielokrotnej medalistce Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych - Alicji Czarnomskiej.

Reklama

Obecnie SKTS Sochaczew zajmuje 5 miejsce w tabeli ligowej Ekstraklasy Kobiet w Polsce. Kolejne mecze z udziałem naszej drużyny już niebawem!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości