Zakład Komunikacji Miejskiej uprzejmie informuje, że w okresie zbliżających się Świąt Wielkanocnych autobusy będą kursować następująco:
Pierwszy Dzień Świąt kursuje tylko linia nr 3 i 3A według specjalnego rozkładu jazdy umieszczonego na naszej stronie internetowej i na przystankach.
Drugi Dzień Świąt autobusy kursują jak w soboty i niedziele.
WESOŁYCH ŚWIĄT !
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze