1 lipca z ośrodka wypoczynkowego w Kołobrzegu wróciła do Sochaczewa pierwsza grupa dzieci, którym MOPS i ratusz (fundusz przeciwalkoholowy) zafundował 10 dniowe wakacje poza domem. Nad morzem wypoczywało łącznie 40 dzieci wychowujących się w niezamożnych, niesamodzielnych rodzinach. - Pogoda może nie była wymarzona, ale dzieci i tak wróciły bardzo zadowolone. W ciepłe dni kąpały się w morzu, a w chłodne organizowano im inne atrakcje - rejs statkiem, wizytę w wiosce indiańskiej, mini-zoo, latarni morskiej – mówi dyr. MOPS Zofia Berent. Z kolei 2 lipca do Kołobrzegu pojechała druga grupa podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie (20 dzieci) oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Suchej (20 dzieci). Maluchy będą wypoczywać w tym samym ośrodku.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze