Reklama

Letni wypoczynek podopiecznych MOPS

Urząd Miasta w Sochaczewie
06/07/2009 09:45
1 lipca z ośrodka wypoczynkowego w Kołobrzegu wróciła do Sochaczewa pierwsza grupa dzieci, którym MOPS i ratusz (fundusz przeciwalkoholowy) zafundował 10 dniowe wakacje poza domem. Nad morzem wypoczywało łącznie 40 dzieci wychowujących się w niezamożnych, niesamodzielnych rodzinach.
- Pogoda może nie była wymarzona, ale dzieci i tak wróciły bardzo zadowolone. W ciepłe dni kąpały się w morzu, a w chłodne organizowano im inne atrakcje - rejs statkiem, wizytę w wiosce indiańskiej, mini-zoo, latarni morskiej – mówi dyr. MOPS Zofia Berent.
Z kolei 2 lipca do Kołobrzegu pojechała druga grupa podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochaczewie (20 dzieci) oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Suchej (20 dzieci). Maluchy będą wypoczywać w tym samym ośrodku.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama