Radni na ostatniej sesji rady miasta zdecydowali o przeznaczeniu środków na remont ulicy Kraszewskiego w Sochaczewie. Zadanie to zostanie powierzone Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej w Sochaczewie.
Zniszczona podczas układania rurociągu ciepłowniczego ulica Kraszewskiego zostanie wyremontowana. Taką decyzję podjęli radni na ostatniej sesji rady, która odbyła się 26 czerwca. Na ten cel w budżecie miasta przeznaczono 300 000 zł. Ulica zostanie wyremontowana na odcinku od Al. 600-lecia do ulicy Kochanowskiego. Natomiast wykonawcą prac będzie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sochaczewie.
Dodajmy, że na tej samej sesji zdecydowano o przeznaczeniu 50 tys. zł na opracowanie dokumentacji przebudowy ul. Przyszłej od skrzyżowania z ul. 15 Sierpnia.
Taka sama sama kwota zostanie przeznaczona również na wykonanie projektu budowy drogi dojazdowej od ul. Aleja 600-lecia do pawilonów handlowo-usługowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
PEC zniszczył nawierzchnie kładąc rurociągi ciepłownicze a miasto jeszcze dokłada im pieniądze na remont uszkodzonej nawierzchni ,a co z obiecywanymi ulicami tym Rozlazłowską ale sponsor Orkana PEC dostaje pieniądze od zarządzających pisiorów i to są pisowskie układy Sochaczewa,łącznie z etatami w spółkach i trzymaniem emerytów.
ul.Skłodowskiej po przeprowadzeniu rur ciepłowniczych od 1Maja do osiedli Olimpijska i 7Dzielnica czeka na modernizacje, bo to chyba jedyna ulica w centrum z połamaną, dziurawą nawierzchnią z trylinki
PEC zniszczył nawierzchnie kładąc rurociągi ciepłownicze a miasto jeszcze dokłada im pieniądze na remont uszkodzonej nawierzchni ,a co z obiecywanymi ulicami tym Rozlazłowską ale sponsor Orkana PEC dostaje pieniądze od zarządzających pisiorów i to są pisowskie układy Sochaczewa,łącznie z etatami w spółkach i trzymaniem emerytów.
ul.Skłodowskiej po przeprowadzeniu rur ciepłowniczych od 1Maja do osiedli Olimpijska i 7Dzielnica czeka na modernizacje, bo to chyba jedyna ulica w centrum z połamaną, dziurawą nawierzchnią z trylinki