Dziś w galerii MOST, mieszczącej się w Urzędzie Miejskim, otwarto wystawę malarstwa artysty z Warszawy Tomasza Myjaka, absolwenta stołecznej Akademii Sztuk Pięknych oraz Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Wystawę otworzyli Marcin Hugo-Bader kurator Galerii MOST oraz Agata Kalińska dyr. Centrum Kultury, Sportu i Turystyki UM. Jak podkreślali, autor prezentowanych prac nie tylko zajmuje się malarstwem, ale i fotografią. Umiejętnie łączy od lat dwie pasje, jest niezwykle zapracowany i twórczy w swych działaniach. Od kilkunastu lat prowadzi autorską szkołę rysunku i malarstwa, pracuje w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Pracowni Malarstwa i Koloru w Przestrzeni Multimedialnej.
Swoje prace prezentował na wystawach indywidualnych w Warszawie, Nidzicy, Łomży i Łodzi, a także poza granicami kraju: we Włoszech, Niemczech, Francji i na Litwie.
Wystawa czynna będzie do końca lutego w godz. pracy Urzędu Miasta: pn. 8.00-17.00, wt. - pt. 8.00-16.00
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze