Reklama

Malarstwo Tomasza Myjaka - do końca lutego

Urząd Miasta w Sochaczewie
28/01/2014 16:32

Dziś w galerii MOST, mieszczącej się w Urzędzie Miejskim, otwarto wystawę malarstwa artysty z Warszawy Tomasza Myjaka, absolwenta stołecznej Akademii Sztuk Pięknych oraz Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Wystawę otworzyli Marcin Hugo-Bader kurator Galerii MOST oraz Agata Kalińska dyr. Centrum Kultury, Sportu i Turystyki UM. Jak podkreślali, autor prezentowanych prac nie tylko zajmuje się malarstwem, ale i fotografią. Umiejętnie łączy od lat dwie pasje, jest niezwykle zapracowany i twórczy w swych działaniach. Od kilkunastu lat prowadzi autorską szkołę rysunku i malarstwa, pracuje w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Pracowni Malarstwa i Koloru w Przestrzeni Multimedialnej.

Reklama

Swoje prace prezentował na wystawach indywidualnych w Warszawie, Nidzicy, Łomży i Łodzi, a także poza granicami kraju: we Włoszech, Niemczech, Francji i na Litwie.

Wystawa czynna będzie do końca lutego w godz. pracy Urzędu Miasta: pn. 8.00-17.00, wt. - pt. 8.00-16.00

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości