Reklama

Monitoring miejski zarejestrował wypadek [video]

28/11/2019 09:56

27 listopada, po godzinie 5.00 rano do dyżurnego KPP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej, Staszica i Traugutta. Miejski monitoring zarejestrował to zdarzenie. 


Jak informowała naszą redakcję Oficer Prasowy KPP Sochaczew, Agnieszka Dzik:


,,Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca busa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi doprowadzając w ten sposób do zderzenia. Dwie osoby podróżujące busem trafiły do szpitala."


Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji, którzy prowadzili czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Utrudnienia na tym skrzyżowaniu trwały kilka godzin. Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wypadek. W związku z tym zdarzenie wymagało dodatkowych czynności, którymi zajmowała się grupa dochodzeniowa. 

Reklama


Źródło: miasto Sochaczew. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pawel-duplicki 2019-11-28 21:00:25

    Hej. Jak czytam i widzę czas z kamery M.M. widzę rozbieżność, czym to jest spowodowane? AMEN.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pawel-duplicki 2019-11-28 20:54:07

    Hej. Fart nad fartem to fakt. A co tam kamera widzi na stacji PKP ?.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    robroy 2019-11-28 11:23:09

    zabawa kamerą,kto tam tak pracuje?po prostu fart

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama