27 listopada, po godzinie 5.00 rano do dyżurnego KPP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej, Staszica i Traugutta. Miejski monitoring zarejestrował to zdarzenie.
Jak informowała naszą redakcję Oficer Prasowy KPP Sochaczew, Agnieszka Dzik:
,,Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca busa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi doprowadzając w ten sposób do zderzenia. Dwie osoby podróżujące busem trafiły do szpitala."
Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji, którzy prowadzili czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Utrudnienia na tym skrzyżowaniu trwały kilka godzin. Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wypadek. W związku z tym zdarzenie wymagało dodatkowych czynności, którymi zajmowała się grupa dochodzeniowa.
Źródło: miasto Sochaczew.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Hej. Jak czytam i widzę czas z kamery M.M. widzę rozbieżność, czym to jest spowodowane? AMEN.
Hej. Fart nad fartem to fakt. A co tam kamera widzi na stacji PKP ?.
Hej. Jak czytam i widzę czas z kamery M.M. widzę rozbieżność, czym to jest spowodowane? AMEN.
Hej. Fart nad fartem to fakt. A co tam kamera widzi na stacji PKP ?.
zabawa kamerą,kto tam tak pracuje?po prostu fart