Trwa przebudowa pl. Armii Ludowej i przyległej do niego infrastruktury. Jak ustaliliśmy, wstrzymanie prac na ul. Reymonta było tylko czasowe. W ostatnich tygodniach część mieszkańców zwróciła uwagę na to, że roboty zostały przerwane praktycznie z dnia na dzień. O przyczynę tego stanu zapytaliśmy naczelnika wydziału inwestycji i modernizacji UM Urszulę Cielniak. - Wykonawca zszedł z budowy w okresie świątecznym. Stało się tak na prośbę osób prowadzących w tym rejonie działalność gospodarczą. Poprosili oni ratusz o wyznaczenie przerwy związanej z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem. Swoją prośbę argumentowali tym, że chcą być wtedy łatwo dostępni dla klientów. Prowadzone prace utrudniałyby sochaczewianom zakupy i oczywiście narażały właścicieli sklepów i punktów usługowych na straty powiedziała nam. Obecnie budowane są przyłącza kanalizacyjne. Zgodnie z harmonogramem na okres zimy nie zostały zaplanowane żadne inwazyjne roboty. Agnieszka Poryszewska Więcej czytaj w następnym wydaniu Tygodnika Ziemia Sochaczewska (14.01.2013)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze