Sobota, godzina 15.00, większość firm i sklepów już zamknięta, a na wiadukcie nad torami kolejowymi praca wre. Budowla przechodzi poważny remont, a potrwa on do połowy grudnia. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, nadzorujący roboty, jest przekonany, że terminu uda się dochować i w Sylwestra wiadukt pokonamy na czterech kółkach. Na razie po wiadukcie można poruszać się jedynie pieszo.
Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze