W obecności Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza, posła Macieja Małeckiego, radnych, władz miasta, dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek oświaty, kultury, sportu, dokonano dziś uroczystego otwarcia Integracyjnego Żłobka Miejskiego.
Przy ul. Hanki Sawickiej powstał zupełnie nowy, ponad 800 metrowy obiekt, w pełni wyposażony, dostosowany do potrzeb dzieci niepełnosprawnych - stąd windy, podjazdy, specjalnie obniżone progi i specjalnie wyposażone łazienki. Gmach pochłonął ok. 3 mln, ale jego budowę kwotą ponad 2 mln wsparł Minister Pracy prowadzący program MALUCH, z którego ratuszowi aż dwa razy udało się pozyskać dotacje (raz 800 tys., raz 1,2 mln).
Jeszcze dziś szersza relacja z otwarcia, a teraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/urzad.miejski.w.sochaczewie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze