Serdecznie zapraszamy na wystawę rysunku i malarstwa
Karoliny Chojnackiej
- uczennicy LO w Zespole Szkól im. Jarosława Iwaszkiewicza
pod tytułem ,,Odskocznia"".
Wernisaż wystawy odbędzie się
21 lutego 2014 o godz. 17:00
w MOKu przy ul. 15 Sierpnia.
Karolina przez 5 lat systematycznie uczęszcza do pracowni rysunku
w boryszewskim Domu Kultury, zdobywała wiedzę i umiejętności, czego efektem jest wyżej wymieniona ekspozycja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze