Reklama

Okiem kamer monitoringu - 06.04.2009

Urząd Miasta w Sochaczewie
06/04/2009 08:26
Dużą niefrasobliwością wykazała się babcia opiekująca się dwójką maluchów. Podczas pobytu na stacji PKP pozwoliła dzieciom na samotne spacery po peronie, co - jak łatwo się domyśleć - jest bardzo niebezpieczne i mogło skończyć się bardzo źle. To jedno ze zdarzeń zarejestrowanych ostatnio przez kamery miejskiego monitoringu. Inne "godne" uwagi wykroczenia to parkowanie samochodów w miejscach do tego nieprzeznaczonych, TIR-y wjeżdżające w niedozwolone miejsca - na przykład w ulicę Świerczewskiego obok Urzędu Miasta.





Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama