Dużą niefrasobliwością wykazała się babcia opiekująca się dwójką maluchów. Podczas pobytu na stacji PKP pozwoliła dzieciom na samotne spacery po peronie, co - jak łatwo się domyśleć - jest bardzo niebezpieczne i mogło skończyć się bardzo źle. To jedno ze zdarzeń zarejestrowanych ostatnio przez kamery miejskiego monitoringu. Inne "godne" uwagi wykroczenia to parkowanie samochodów w miejscach do tego nieprzeznaczonych, TIR-y wjeżdżające w niedozwolone miejsca - na przykład w ulicę Świerczewskiego obok Urzędu Miasta.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze