Reklama

Okiem kamer monitoringu... - 29.09.2008

Urząd Miasta w Sochaczewie
29/09/2008 08:28
Raz poważne, raz komiczne - takie są bójki rejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Groźne dla zdrowia i życia uczestników starcie zauważono 14 września w nocy na ul. Pokoju. Dwóch młodych mężczyzn okładało się pięściami i kopało. Rozdzielająca ich dziewczyna została mocno uderzona w głowę. W akcję musiała wkroczyć wezwana na miejsce policja.
Ale są też bójki komiczne. Dwóch panów pijących wino na ławce w parku przy ul. Traugutta pokłóciło się i postanowiło spór rozstrzygnąć po męsku. Ponieważ jednak mieli poważne problemy z koordynacją ruchów, posłuszeństwa odmawiały nogi a zachowanie równowagi stanowiło poważny problem – z bójki nic nie wyszło.

daw
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości