Raz poważne, raz komiczne - takie są bójki rejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Groźne dla zdrowia i życia uczestników starcie zauważono 14 września w nocy na ul. Pokoju. Dwóch młodych mężczyzn okładało się pięściami i kopało. Rozdzielająca ich dziewczyna została mocno uderzona w głowę. W akcję musiała wkroczyć wezwana na miejsce policja. Ale są też bójki komiczne. Dwóch panów pijących wino na ławce w parku przy ul. Traugutta pokłóciło się i postanowiło spór rozstrzygnąć po męsku. Ponieważ jednak mieli poważne problemy z koordynacją ruchów, posłuszeństwa odmawiały nogi a zachowanie równowagi stanowiło poważny problem – z bójki nic nie wyszło.
daw
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze