W najbliższą niedzielę, o 14.00, na stadionie przy ul. Warszawskiej 80 wyjątkowy mecz. W rundzie rewanżowej sezonu 2013/2014 zawodnicy Rugby Club Orkan Sochaczew podejmą aktualnego lidera tabeli - Arkę Gdynia w składzie, którego kolejny raz zobaczymy sochaczewskich wychowanków: Dawida Banaszka i Radosława Rakowskiego.
Podopieczni Macieja Stachury z pewnością przyjadą do Sochaczewa walczyć o zwycięstwo i komplet punktów, ale nie mają co liczyć na 80 minutowy spacer po murawie i konkurs przyłożeń. Jak dobrze wiemy, nasza ekipa potrafi mocno zaskoczyć przeciwników na "swoim terenie".
Orkan solidnie przepracował zimę: obóz szkoleniowy, treningi GRIT PLYO, Cross Fit muszą zaowocować. Wierzymy, że na ten pierwszy owoc nie będziemy musieli czekać zbyt długo.
Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak w najbliższą niedzielę, o godz. 14.00 zagrzać swoim dopingiem rugbistów do walki, pokazać, że zwycięstwo jest naszym wspólnym celem, a rugby w Sochaczewie wizytówką miasta
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze