Reklama

Partyka i Grzybowska drugie w German Open!

Urząd Miasta w Sochaczewie
02/04/2014 07:00

W minioną niedzielę (30 marca) w Magdeburgu zakończył się międzynarodowy turniej German Open w tenisie stołowym. W finale gry podwójnej znalazła się zawodniczka Sochaczewskiego Klubu Tenisa Stołowego - Natalia Partyka grająca w parze z Katarzyną Grzybowską. Doskonale spisujące się od pierwszego meczu w turnieju Polki musiały uznać wyższość lepiej notowanego duetu z Japonii (Miu Hirano i Mima Ito) i przegrały spotkanie finałowe 0:3. Mimo porażki, drugie miejsce w tak prestiżowym turnieju należy uznać za ogromny sukces naszej zawodniczki!  

HIRANO Miu JPN / ITO Mima JPN - GRZYBOWSKA Katarzyna POL / PARTYKA Natalia POL 3:0 (11-9, 11-7, 11-7)


Reklama

foto: PAP

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości