Reklama

Pijani bracia niszczyli sygnalizator

Urząd Miasta w Sochaczewie
29/10/2013 09:00

Dwaj mieszkańcy gminy Brochów zostali zatrzymani w bezpośrednim pościgu przez policjantów referatu patrolowo interwencyjnego. Mężczyźni uszkodzili sygnalizator świetlny ustawiony w związku z remontem ulicy Wyszogrodzkiej w Sochaczewie. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu.

W nocy z 26/27 października dyżurny sochaczewskiej komendy został poinformowany, że dwaj mężczyźni niszczą sygnalizator świetlny na ulicy Wyszogrodzkiej. Urządzenie zostało ustawione tam w związku z remontem ulicy. Na miejsce natychmiast zostały wysłane patrole prewencji i ruchu drogowego. Ustalono również, że sprawcy oddalili się pieszo w stronę miejscowości Konary. Policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy rzucili się do ucieczki na widok policyjnego radiowozu. 25-letni mieszkaniec gminy Brochów i jego 17-letni brat zostali po krótkim pościgu zatrzymani przez policjantów prewencji. Po przewiezieniu ich do komendy okazało się, że obydwaj są nietrzeźwi starszy miał około 2 promili, a siedemnastolatek blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Obydwaj zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Odpowiedzą teraz za uszkodzenie mienia

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości