Za nami 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle Sochaczew i okoliczne gminy aktywnie wsparły akcję. Wolontariusze prowadzili zakrojoną na szeroką skalę zbiórkę. Kwestowali harcerze, uczniowie szkół a także żołnierze pobliskiej jednostki wojskowej.
Sztab przy hufcu ZHP uzyskał ze zbiórki ulicznej 69.825,60 zł.
Z licytacji orkiestrowych przedmiotów udało się uzbierać 11.645 zł.
Kwestujący ze sztabu przy Gimnazjum nr 2 zadeklarowali sumę 36.760 zł.
Oznacza to, że nasze miasto i powiat uzbierały łącznie ponad 100.000 zł, a dokładniej 118.230,60 zł. Są powody do dumy.
(sss)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze