Reklama

Ponad sto tysięcy dla WOŚP

Tygodnik Ziemia Sochaczewska
06/02/2014 11:32

Za nami 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle Sochaczew i okoliczne gminy aktywnie wsparły akcję.  Wolontariusze prowadzili zakrojoną na szeroką skalę zbiórkę. Kwestowali harcerze, uczniowie szkół a także żołnierze pobliskiej jednostki wojskowej.

Sztab przy hufcu ZHP uzyskał ze zbiórki ulicznej 69.825,60 zł.

Z licytacji orkiestrowych przedmiotów udało się uzbierać 11.645 zł.

Kwestujący ze sztabu przy Gimnazjum nr 2 zadeklarowali sumę 36.760 zł.

Oznacza to, że nasze miasto i powiat uzbierały łącznie ponad 100.000 zł, a dokładniej 118.230,60 zł. Są powody do dumy.

Reklama

(sss)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości