Reklama

Pożegnaliśmy Stanisława Janickiego

Urząd Miasta w Sochaczewie
11/02/2014 13:48

Na znak żałoby po wybitnym sochaczewianinie, żołnierzy Armii Krajowej i Honorowym Obywatelu naszego miasta, na ulicach Sochaczewa zawisły dziś flagi narodowe przewiązane kirem. O godz. 11.00 w kościele św. Wawrzyńca rozpoczęła się msza święta żałobna za duszę podporucznika Stanisława Janickiego.

W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy rodzina, znajomi, przyjaciele. W takim dniu nie mogło zabraknąć władz miasta na czele z burmistrzem Piotrem Osieckim, radnych miasta, pocztów sztandarowych, wojska, harcerzy. Hołd Stanisławowi Janickiemu oddali dziś także kombatanci, Muzealna Grupa Historyczna im. II/18 pp i poseł ziemi sochaczewskiej Maciej Małecki.  Mszę świętą i uroczystości pogrzebowe na cmentarzu parafialnym uświetnił Chór Towarzystwa Śpiewaczego Ziemi Sochaczewskiej i orkiestra wojskowa. 

Reklama

 

Więcej na temat życia i działalności S. Janickiego znajdą Państwo tutaj: 

http://www.sochaczew.pl/home/www/1531?title=Stanislaw-Janicki&filterId=1&tabId=45&pid=1531&sochaczew


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości