Po kilku latach przerwy w Sochaczewie ma szansę powstać klub honorowych krwiodawców. Zawiązała się grupa inicjatywna, która chce na nowo zrzeszyć ludzi oddających ten najcenniejszy z leków. Spotkanie informacyjne z honorowymi dawcami krwi z terenu miasta i okolic odbędzie się 31 stycznia, o godz. 16.30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego przy ul. 1 Maja 16. Zapraszamy krwiodawców, sympatyków tego ruchu, wszystkich którzy chcą działać na rzecz krwiodawstwa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze