Reklama

Rozbawiła nas "Pogoda na suma

Miejski Ośrodek Kultury
20/01/2014 12:32

Lata lecą, a Kabaret Moralnego Niepokoju nadal w świetnej formie, o czym sochaczewianie mogli przekonać się w niedzielę, 19 stycznia, oglądając najnowszy program Pogoda na suma. W spektaklu oprócz Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, Rafała Zbiecia i Przemka Borkowskiego można było obejrzeć debiutującą Magdalenę Stużyńską, która swoimi umiejętnościami nie ustępuje nic poprzednim paniom. Impreza odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie, przy ul. Żeromskiego 8.

  Kabaret przedstawił inteligentne i wyrafinowane skecze, których nigdzie wcześniej nie wyemitowano. Cały program to duża dawka humoru na najwyższym poziomie. Uczestnicy imprezy (sala wypełniona po brzegi) przeżyli próbę generalną spektaklu podczas, której aktorzy zmęczeni występami w reklamach mylą kwestie, przyjrzeli się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012. Kabaretowi artyści udowodnili też, że wcale niełatwo jest pomóc dziecku w odrabianiu lekcji i że wakacje na wsi mogą być równie ciekawe jak te na Krecie, Kubie czy w Indonezji.  Całość uzupełniły piosenki starannie zaaranżowane przez pana z akordeonem, niektóre okraszone układami choreograficznymi. Na koniec nie zabrakło gorących oklasków i oczywiście bisów z największymi przebojami. Bardzo miłym akcentem była możliwość zdobycia autografów wszystkich członków grupy po występie.

Reklama

Oczywiście to nie koniec tego typu atrakcji dla sochaczewian. Już w sobotę 25 stycznia o godzinie 17.00 zapraszamy do obejrzenia spektaklu Klimakterium 2 więcej tutaj.

 

Żaneta Zielińska

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości