W dniu 17.04.14r w jadalni im. Matki Teresy z Kalkuty przy kościele Św. Wawrzyńca w Sochaczewie, odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne dla osób ubogich i bezdomnych. W spotkaniu udział wzięło około 70 osób, Księża z Parafii św. Wawrzyńca i przedstawiciele władz miasta: Piotr Osiecki Burmistrz Miasta, Stanisław Wachowski Z-ca Burmistrza Miasta, Joanna Kamińska Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, Arkadiusz Karaś Z-ca Przewodniczącego Rady Miasta, Teresa Michałowska Dyrektor DDPS i Zofia Berent Dyrektor MOPS.
Poświęcenia pokarmu dokonał Ksiądz Proboszcz Piotr Żądło, wygłaszając do wszystkich zebranych Słowo Boże. Spokojnych i radosnych świąt w zdrowiu, życzył Burmistrz naszego miasta. Spotkanie odbyło się w miłej świątecznej atmosferze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze