Sochaczewscy policjanci zatrzymali trzech młodzieńców, którzy mają na koncie napady na starsze kobiety. Cała trójka została schwytana tuż po jednym z przestępstw. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.
We wtorek trzej młodzi mężczyźni napadli na starszą kobietę, która wracała z kościoła. Sprawcy obezwładnili ją i próbowali odebrać złotą obrączkę. Spotkali się jednak ze zdecydowanym oporem, dlatego uciekli z miejsca zdarzenia.
Kilka minut później przy ulicy Hanki Sawickiej młodzieńcy ponownie dali o sobie znać. Napadli na kolejną starszą kobietę, której wyrwali torebkę z dokumentami. Cała trójka została zatrzymana w krótkim czasie po zdarzeniu. Okazało się, że sprawcami są trzej mieszkańcy Sochaczewa (14-19 lat). Najstarszy trafił do policyjnego aresztu, a nieletni zostali przewiezieni do policyjnej izby dziecka.
Wczoraj cała trójka usłyszała zarzut usiłowania rozboju i kradzieży dokumentów. W trakcie czynności okazało się, że pod koniec grudnia dwaj młodsi sprawcy wraz z innym nieletnim również napadli na starszą kobietę, której także zabrali torebkę z dokumentami. Teraz 19-letni mieszkaniec Sochaczewa odpowie przed sądem karnym, a nieletni przed sądem rodzinnym i nieletnich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze