Sobota 5 kwietnia była niesamowitym przeżyciem dla grupy STEREO I. Formacja pod okiem Eweliny Rożnowskiej zdobyła złoty medal w I Mazowieckim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Grupa aktywnie bierze udział w wielu konkurach, lecz mimo ciężkich treningów, zazwyczaj zdobywała wyróżnienia w swoich kategoriach. Trudna praca jednak nie poszła na marne! Wytańczone zwycięstwo grupa przypisuje swojej trenerce. Z pustymi rękami nie wróciły również młodsze grupy STEREO II i III które zdobyły wyróżnienie. W tą niedzielę 13 kwietnia natomiast Grupa Taneczna STEREO I , II, III postanowiła podwyższyć sobie poprzeczkę i zmierzyć się z innym tancerzami na Otwartym Pucharze Polski w Inowrocławiu. Walka była zacięta oraz bardzo wysoka konkurencja. Grupy Eweliny Rożnowskiej zostały zauważone spośród licznej konkurencji i znalazły się w pierwszej dziesiątce. Wspaniałe przeżycia dały grupie siłę do dalszej tanecznej walki, którą będą kontynuować w dalszych konkursach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze