Już w niedzielę na placu Kościuszki miejska, mikołajowa impreza. Od czwartku w Centrum Kultury, Promocji, Sportu i Organizacji Pozarządowych trwa pakowanie paczek dla dzieci. Wczoraj do pomocy włączył się sam św. Mikołaj. Zapraszamy na niedzielę. Start imprezy o godz. 15. Będzie mnóstwo atrakcji. Ho, ho, ho....
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze