14 kwietnia w MOPS odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne, które przygotowały uczestniczki zajęć Kącika rodzinnego. Przy pięknie nakrytych stołach , na których dominowały tradycyjne potrawy wielkanocne matki wraz ze swoimi pociechami , prowadzącymi zajęcia i dyrekcją Ośrodka, mogły poczuć namiastkę nadchodzących świąt. Gdy kobiety przygotowywały poczęstunek, dzieci pod czujnym okiem opiekunek szalały do woli w kąciku rodzinnym. Degustacji towarzyszyły życzenia świąteczne, które przeplatały się ze wspomnieniami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze