Reklama

Świątecznie i rodzinnie w MOPS

14 kwietnia w MOPS odbyło  się  uroczyste śniadanie wielkanocne, które przygotowały uczestniczki zajęć Kącika rodzinnego. Przy pięknie nakrytych stołach , na których dominowały tradycyjne potrawy wielkanocne  matki wraz ze swoimi pociechami , prowadzącymi zajęcia i dyrekcją Ośrodka, mogły poczuć namiastkę nadchodzących świąt. Gdy kobiety przygotowywały poczęstunek, dzieci pod czujnym okiem opiekunek szalały do woli w kąciku rodzinnym. Degustacji towarzyszyły życzenia świąteczne, które przeplatały się ze wspomnieniami.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości