Reklama

Świętowali złote gody

Tygodnik Ziemia Sochaczewska
20/09/2012 09:48

W Urzędzie Stanu Cywilnego wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie.  Zofia i Piotr Dudkiewicz, Alicja i Jerzy Felczak, Felicja i Edward Pawłowscy oraz Łucja i Czesław Rogala już ponad 50 lat kroczą wspólnie przez życie.

Burmistrz miasta Piotr Osiecki przypiął małżonkom medale, nadane przez Prezydenta RP. Pokazaliście Państwo, że słowo dane drugiej, bliskiej osobie jest ważne, a może nawet najważniejsze. Przyszło wam żyć w czasach trudnych. Jesteście bowiem Państwo pokoleniem, które naocznie doświadczyło okrucieństw II wojny światowej. Potrafiliście jednak wykrzesać zaufanie i pogodę ducha. Życzę wam, abyście kolejne lata przeżyli otoczeni szacunkiem tych, dla których zrobiliście tak dużo - mówił. Pary świętujące jubileusz otrzymały od burmistrza pamiątkowe dyplomy oraz zaproszenia na trybunę honorową na widowisko historyczne ,,Obronić miasto! Sochaczew 1939r..

Reklama

Uroczystość uświetnił marsz weselny, którego dźwięki wzruszyły małżonków. Nie zabrakło lampki szampana i toastu, wzniesionego za jubilatów świętujących złote gody. (jb)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości