Reklama

To już dziś! Otwieramy nowy żłobek

Urząd Miasta w Sochaczewie
27/01/2014 08:32

Dziś odbędzie się uroczyste otwarcie nowego, Integracyjnego Żłobka Miejskiego, zbudowanego od podstaw przy ul. Hanki Sawickiej. Na tę inwestycję burmistrz pozyskał ponad 2 mln zł dofinansowania z rządowego programu MALUCH.

Od stycznia każde dziecko w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia, które oczekiwało na miejsce w żłobku (stary mógł przyjąć do 35 maluchów), ma teraz zapewnione miejsce w jednej z kilku nowoutworzonych  grup. Kadra jest zatrudniona, rekrutacja zakończona, po oficjalnym otwarciu obiektu żłobek ruszy pełną parą.

Reklama

Już w grudniu obiekt wyposażono w meble, zabawki, wykładziny dywanowe, pomoce dydaktyczne, leżaczki itp. Działa też nowa kuchnia przygotowująca posiłki dla maluchów w żłobku oraz starszych kolegów bawiących się za ścianą, w Miejskim Przedszkolu nr 1. 

Uroczyste otwarcie żłobka odbędzie się 29 stycznia, o godz. 10.00. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości