Reklama

"Trzeźwy poniedziałek"

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie
29/09/2008 23:38
W dniu dzisiejszym od wczesnych godzin porannych na terenie dróg wylotowych z Sochaczewa jak i samego miasta prowadzone były wzmożone działania pod kryptonimem TRZEŹWY PORANEK. Koordynatorem owych działań był naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego podkom. Paweł Dubielecki. W akcję bezpośrednio zaangażowano 10 policjantów, którzy od godziny 6.00 do godz. 9.00 przebadali łącznie na zawartość alkoholu ponad 200 kierowców. W czasie działań funkcjonariusze ujawnili 6 nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego i zatrzymali 2 prawa jazdy. Należy dodać, że głównym celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu kołowym poprzez wyeliminowanie z ruchu drogowego nietrzeźwych jego uczestników. Na uwagę zasługuje fakt, że tego typu działania będą coraz częściej prowadzone zarówno na drogach powiatu sochaczewskiego jak i samego miasta Sochaczewa.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości