Reklama

Trzeźwy poranek - akcja policji

Tygodnik Ziemia Sochaczewska
08/10/2008 11:43
W poniedziałek 28 września Komenda Wojewódzka w Radomiu zorganizowała na terenie województwa mazowieckiego akcję pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”.
Tego dnia, od godz. 6.00 rano, na sochaczewskich drogach rozstawione były patrole policyjne, które zatrzymywały jadące samochody, a ich kierowcy dmuchali w alkomaty. Na drogach miejskich było 6 policjantów z komendy sochaczewskiej i 6 z komendy płockiej. W sumie, podczas 3-godzinnej akcji, zatrzymano ponad 200 pojazdów. Dla 6 kierujących tego dnia samochodami poranek okazał się nietrzeźwy. Zostały im zatrzymane prawa jazdy a przed sądem czekają ich sprawy w trybie przyśpieszonym za jazdę z promilami.
Według spostrzeżeń świadków zdarzało się, na przykład na ul. 60-lecia, że, widząc samochód policyjny, niektórzy kierowcy pospiesznie wjeżdżali na parking przed Kauflandem i dalej już nie jechali. Miały też miejsce telefoniczne ostrzeżenia kolegów przez zatrzymanych kierowców by, jeśli wypili wczoraj, nie siadali za kierownicą, ponieważ w mieście są łapanki.
Całością akcji na terenie miasta dowodził podkomisarz Paweł Dubielecki, naczelnik sekcji ruchu drogowego, który po zakończonych kontrolach poinformował, że takie akcje będą kontynuowane.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości