Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet specjalną ofertę dla pań przygotowała też Miejska Biblioteka Publiczna. Dziś po południu w kramnicach odbyło się spotkanie z kosmetyczką Hanną Kasztelan, dietetyczką Martą Sęk oraz pisarką i felietonistką Małgorzatą Gutowską-Adamczyk.
Przez kilka godzin panie rozmawiały o pielęgnacji skóry, domowych sposobach poprawiania urody, diecie w każdym wieku, zdrowej żywności, wychowaniu mężów i synów
Bez wÄ…tpienia to byÅ‚o popoÅ‚udnie wyłącznie dla paÅ„, które w swym gronie mogÅ‚y porozmawiać o babskich sprawach, poÅ›miać siÄ™ ze swych partnerów, ich wad. Jednak wszystkie rozmowy koÅ„czyÅ‚y siÄ™ konkluzjÄ…, że bez mężczyzn ten Å›wiat byÅ‚by smutny i ponury.Â
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze