Reklama

Warszawska - pijany wjechał na skrzyżowanie i spowodował kolizję

18/09/2020 10:19

Kierowca, który 16 września spowodował wypadek na ulicy Warszawskiej miał 1,6 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna nie dość, że był pod wpływem alkoholu to wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i spowodował kolizję z BMW. 

 

Groźne zdarzenie miało miejsce w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej oraz al. 600-lecia. Na miejsce przybyli funkcjonariusze policji, którzy zastali dwa pojazdy. Sprawcą wypadku okazał się 30-letni mężczyzna, kierowca pojazdu marki Audi A4, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w pojazd marki BMW. Badanie na obecność alkoholu wykazało, iż 30-latek miał 1,6 promila. Został on zatrzymany i osadzony w areszcie. 

 

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu, przyznał się do winy. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat z spowodowanie zderzenia. 30-latkowi grozi za popełnione wykroczenie do dwóch lat pozbawienia wolności. 

Reklama

 

Źródło KPP Sochaczew. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości