Jak wiosna to i porządki, sprzątanie po zimie, zamiatanie, czyszczenie. W ciągu trzech dni nowego blasku nabrał plac Kościuszki, gdzie ekipy Zakładu Gospodarki Komunalnej posadziły aż 4 tysiące bratków. Kolejne 3 tysiące bratków trafią na pozostałe miejskie zieleńce.
W maju, gdy będzie już pewne, że nie wrócą przymrozki, ZGK posadzi także begonie i pelargonie. Większość trafi na kwietniki wiszące, umieszczane na słupach oświetleniowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze