W miniony piątek, 13 grudnia 2019 roku, w poczet członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Słubicach został przyjęty Włodzimierz Olewnik. Nowy członek OSP w Słubicach złożył ślubowanie przy pomniku powstańców Powstańców Styczniowych. Piękne świadectwo służby publicznej. Gratulujemy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze