Reklama

Wrażenia po otwarciu DPS-u w Mocarzewie

W dniu 9 Maja 2026r. Mogłem z Mamą i z moją chrzestną uczestniczyć na uroczystym otwarciu Domu Mocarzy czyli DPS.

Budowa trwała 7 lat dzięki darczyńcą o dobrych sercach.

Symbolem było przecięcia wstęgi dokonali sami podopieczni z ośrodka.

Później była poświęcona kaplica i odprawiona msza św. przed biskupa łowickiego.

Następnie wszyscy uczestnicy wraz ze swoim opiekunami i goście udaliśmy się pod scenę na przepiękny koncert, występ Mocarzy.

Na koniec spotkania był smaczny poczęstunek i tort.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama