Reklama

Wyjazd dzieci na przedstawienie "Kungfu Shaolin i Taniec z Chin"

24 stycznia br., 24-osobowa grupa dzieci i opiekunów z MOPS w Sochaczewie, powitała Nowy Rok po chińsku, nie przekraczając Chińskiego Muru.

W Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się wspaniała gala z okazji Nowego Roku Konia.

Spektakl składał się z kilkunastu występów, oprawionych wspaniałą muzyką i scenografią. Były to: style walk rodem z Klasztoru Shaolin, tańce z tradycyjnymi chińskimi wachlarzami, a także piękne melodie wykonywane na chińskich instrumentach.

Grupa pod wrażeniem wspaniałej, wielowiekowej kultury chińskiej, szczęśliwie dotarła do domu.

Reklama

Podróż została sfinansowana przez Urząd Miasta w Sochaczewie, a widowisko można było obejrzeć dzięki przychylności p. Katarzyny Górnej z Polsko-Chińskiego Towarzystwa Gospodarczo-Kulturalnego z siedzibą w Warszawie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości