Reklama

Wykopali pociski z II wojny

Urząd Miasta w Sochaczewie
20/09/2012 14:32

Policjanci wydziału prewencji z Sochaczewa od wczoraj pilnują 4 pocisków moździerzowych znalezionych w Wójtówce. Pociski pochodzące najprawdopodobniej z czasów II Wojny Światowej zostaną przekazane żołnierzom z Kazunia. 

Wczoraj dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietypowym znalezisku. Operator koparki podczas wykonywania prac na terenie prywatnej posesji natrafił na cztery pociski moździerzowe, które pochodzą najprawdopodobniej z okresu II Wojny światowej. O znalezisku natychmiast poinformowano Policję. Funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego natychmiast udali się na miejsce i zabezpieczyli znalezisko. Pociski zostaną przekazane w dniu dzisiejszym żołnierzom z Kazunia. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości