Reklama

XIX Wiosenne Spotkania Taneczne już za nami

Urząd Miasta w Sochaczewie
10/04/2014 17:00

Dziś Miejski Ośrodek Kultury w Chodakowie przeżywał prawdziwe oblężenie, bowiem o godz. 10.00 w sali widowiskowej  rozpoczęła się prezentacja zespołów tanecznych w ramach XIX Wiosennych Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych. 

Grupy taneczne, które wystąpiły na deskach kino-teatru zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności. Mieliśmy okazję przyglądać się nie tylko występom zespołów z Sochaczewa, ale również Teresina, Łowicza, Bydgoszczy.  Jury w składzie: Celina Osiecka instruktor tańca MOK, Monika Osiecka-Jaworska instruktor tańca MOK, Agata Koźbiał tancerka zespołu ABSTRAKT, obradowało przeszło pół godziny, a tancerze z wielką niecierpliwością oczekiwali na decyzję szanownego gremium.

Reklama

Po obejrzeniu 14 prezentacji pamiątkowe pucharu, dyplomy powędrowały do:

NAGRODA I

- GRUPA  VI ,,SÓWKI z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sochaczewie

- GRUPA ,,RYTMISIE z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy

 

 NAGRODA II

-GRUPA ,,SMERFY z Niepublicznego Tęczowego Przedszkola w Sochaczewie

-ZESPÓŁ ze Szkoły Podstawowej im.Św.Maksymiliana Marii Kolbego w Teresinie

-ZESPÓŁ ,,7 z Zespołu Szkół-Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie

 

NAGRODA III

-GRUPA ,,JAGÓDKI z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Sochaczewie

-GRUPA ,,LIL STARSz Miejskiego Ośrodka Kultury Filia Boryszew

Reklama

 

WYRÓŻNIENIA:

-GRUPA ,, ŻUKIz Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sochaczewie

-GRUPA ,,MOTYLKI z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Sochaczewie

Wszystkim występującym gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok na jubileuszowe XX Wiosenne Spotkania Taneczne

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości