Dziś Miejski Ośrodek Kultury w Chodakowie przeżywał prawdziwe oblężenie, bowiem o godz. 10.00 w sali widowiskowej rozpoczęła się prezentacja zespołów tanecznych w ramach XIX Wiosennych Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych.
Grupy taneczne, które wystąpiły na deskach kino-teatru zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności. Mieliśmy okazję przyglądać się nie tylko występom zespołów z Sochaczewa, ale również Teresina, Łowicza, Bydgoszczy. Jury w składzie: Celina Osiecka instruktor tańca MOK, Monika Osiecka-Jaworska instruktor tańca MOK, Agata Koźbiał tancerka zespołu ABSTRAKT, obradowało przeszło pół godziny, a tancerze z wielką niecierpliwością oczekiwali na decyzję szanownego gremium.
Po obejrzeniu 14 prezentacji pamiątkowe pucharu, dyplomy powędrowały do:
NAGRODA I
- GRUPA VI ,,SÓWKI z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sochaczewie
- GRUPA ,,RYTMISIE z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
NAGRODA II
-GRUPA ,,SMERFY z Niepublicznego Tęczowego Przedszkola w Sochaczewie
-ZESPÓŁ ze Szkoły Podstawowej im.Św.Maksymiliana Marii Kolbego w Teresinie
-ZESPÓŁ ,,7 z Zespołu Szkół-Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie
NAGRODA III
-GRUPA ,,JAGÓDKI z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Sochaczewie
-GRUPA ,,LIL STARSz Miejskiego Ośrodka Kultury Filia Boryszew
WYRÓŻNIENIA:
-GRUPA ,, ŻUKIz Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sochaczewie
-GRUPA ,,MOTYLKI z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Sochaczewie
Wszystkim występującym gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok na jubileuszowe XX Wiosenne Spotkania Taneczne
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze