Reklama

Zakończyliśmy Ferie zimowe

Zakończyliśmy Ferie zimowe z wolontariuszami

Zajęcia organizowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w ramach projektu Ferie Zimowe dobiegły końca.W dniach 17.02.2014r. - 28.02.2014r. uczestnicy skorzystali z szerokiej oferty zajęć zorganizowanych i prowadzonych przez wolontariuszy działających przy MOPS. Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu Burmistrza Miasta Sochaczewa.

Wolontariusze prowadzili m.in. zajęcia rekreacyjno sportowe, zajęcia arteterapii, podczas których dzieci mogły rozwijać swoje zdolności artystyczne i wykazać się swoimi talentami. Powstała galeria prac każdego kreatywnego autora. Cykl zajęć obejmował również spotkania filmowe. Największą atrakcją dla uczestników okazała się wycieczka do siedziby Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Sochaczewie, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń i była okazją do zapoznania się z pracą strażaków i działaniami w zakresie ratownictwa.

Reklama

Uczestnicy cyklu tematycznych zajęć na zakończenie otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.



Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo e-Sochaczew.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości