Pijany mieszkaniec Sannik, kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat zjechał z drogi, po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
W sobotni wieczór policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Zakrzew kierujący pojazdem Volkswagen Passat uderzył w drzewo. Na miejscu ustalono, że kierowcą auta jest 33-letni mieszkaniec Sannik (powiat gostyniński). Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało, że jest nietrzeźwy ma ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, zatrzymano również dowód rejestracyjny auta. Zwolennik jazdy na tzw. podwójnym gazie trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za jazdę pojazdem pod wpływem alkoholu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze