Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi czas radości, składania sobie wzajemnych życzeń i dzielenia się opłatkiem. Tej pięknej tradycji nie zabrakło również w Zespole Opieki Zdrowotnej „Szpitala Powiatowego” w Sochaczewie.
W dniu 17 grudnia br. odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli pracownicy oraz pacjenci naszego Szpitala. Zostało ono przygotowane przez pacjentów oraz personel terapii zajęciowej. Na wigilijnym stole znalazły się tradycyjne potrawy świąteczne, opłatek oraz wspaniałe ozdoby bożonarodzeniowe. Podczas uroczystości nie zabrakło również wspólnego kolędowania.
Życzenia świąteczne i noworoczne dla wszystkich pacjentów i całego personelu Szpitala w imieniu całej Dyrekcji złożyła Pani Wiesława Załuska, Zastępca dyrektora. Podziękowała wszystkim pracownikom za wkład i zaangażowanie wnoszone do codziennej pracy, życząc jednocześnie pacjentom oraz personelowi Szpitala i wszystkim obecnym radosnych, pełnych ciepła, spokojnych i zdrowych świąt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze