Wigilia i Boże Narodzenie tuż, tuż. W całym mieście trwają świąteczne spotkania. Nim zasiądziemy do wigilijnego stołu z rodzinami, nim podzielimy się opłatkiem, złożymy sobie życzenia, czynimy to wśród znajomych, kolegów z pracy, szkoły, stowarzyszenia. Do tych wszystkich życzeń dołącza się również burmistrz Piotr Osiecki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze