„e-warszawiacy, czyli „Syrenka w sieci” – wyróżnienie dla e-Sochaczew.pl

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: „e-warszawiacy, czyli „Syrenka w sieci” – wyróżnienie dla e-Sochaczew.pl Słowo pisane sochaczew

To wyróżnienie było dla nas sporym, ale niezwykle miłym, zaskoczeniem. W sobotę, 23 października gościliśmy w warszawskim Klubie Traffic, gdzie z rąk organizatorów konkursu „e-warszawiacy, czyli Syrenka w sieci”, odebraliśmy wyróżnienie w kategorii „Wirtualne sąsiedztwo”. Portal e-Sochaczew.pl i jego wkład w animowanie lokalnej społeczności doceniła niezależna, warszawska kapituła.
Konkurs „e-warszawiacy, czyli Syrenka w sieci” organizuje Warszawski Miesięcznik Ilustrowany „Stolica”. Tegoroczna edycja była już trzecim spotkaniem autorów najlepszych stron internetowych, blogów, fotoblogów oraz for o Warszawie i Mazowszu. Warto dodać, iż portal e-Sochaczew.pl został doceniony przez niezależną, warszawską kapitułę, która znalazła nasz serwis w sieci. O wyróżnieniu dowiedzieliśmy się kilka dni przed rozstrzygnięciem konkursu. To nagroda tym bardziej cenna, iż stanowi dowód na to, iż społeczność internetowa Sochaczewa, jaką już od 10 lat wspólnie tworzymy, jest dla innych miast ciekawą i wartą odnotowania formą aktywności.

Sobotnie spotkanie zgromadziło kilkudziesięciu uczestników. Oprócz laureatów i wyróżnionych w klubie Traffic pojawiło się wielu miłośników wirtualnej rzeczywistości. Ogłoszenie wyników poprzedziła debata na temat przyszłości Internetu, w której głos zabrał m.in. profesor Ryszard Jabłoński z Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej oraz Grzegorz Młynarski – specjalista ds. marketingu wirusowego. Nie zabrakło również przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego województwa mazowieckiego w osobie Tomasza Ważbińskiego - z-cy Dyrektora Kancelarii Marszałka.

Dyskusja na temat sieci wzbudziła duże ożywienie wśród uczestników. Co bowiem nie często się zdarza, rozmowa stanowiła ciekawą formę analizy przyszłości Internetu, i to zarówno od strony czysto naukowej, jak i dających się zauważyć na co dzień aspektów społecznych.

Na kulminacyjny punkt programu przyszło nam poczekać do godz. 14.30. Wtedy to wyróżnienie w kategorii ‘Wirtualne sąsiedztwo’ z rąk Karoliny Kopińskiej z organizacji Q-Ruch Sąsiedzki, odebrał prezes Stowarzyszenia Marcin Ryński.

Mamy nadzieję, iż to niezwykłe wyróżnienie będzie nobilitacją do dalszych działań dla nas wszystkich – użytkowników społeczności e-Sochaczew.pl. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy